Школи, садочки та ДАІ
Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань Державтоінспекції. У рамках проведення всеукраїнських профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!» працівники ДАІ продовжують невпинно проводити роботу з найменш захищеними учасниками дорожнього руху.
Під час проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» особовий склад Державтоінспекції Кіровоградщини залучений для проведення профілактичних заходів у навчальних закладах та дитячих садочках. Під час зустрічей інспектори ДАІ розповідають юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, вивчають основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, демонструють сигнали регулювальника, показують повчальні відеоролики та мультфільми з правил дорожнього руху.
Сектор профілактичної роботи УДАІ УМВС України в Кіровоградській області
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?