В Кіровограді триває виставка «АгроЕкспо 2014»

03.10.14, 18:00

Сьогодні в Кіровограді розпочала свою роботу Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо», яка триватиме до 4 жовтня.

Більше 350 компаній агропромислового комплексу з усієї України зібралися в Кіровограді, щоб презентувати свої товари та послуги аграріям.

Спеціально спроектована інфраструктура виставки, наявність критих та відкритих площ для експозицій та полігона для демонстраційних показів техніки в роботі надали учасникам максимально комфортні умови для презентації своєї продукції. Тож, на три дні Кіровоград стане центром сільськогосподарського машинобудування України.

Цього року загальну площу виставки розширено до рекордних для національних аграрних форумів 79 700 квадратних метрів. При цьому:

- виставкова площа склала 39000 квадратних метрів (крита площа – 7000 квадратних метрів, відкрита – понад 32000 квадратних метрів);

- площа парковки для автомобілів - 23 380 квадратних метрів;

- полігон для демонстрації техніки в роботі понад 6 га.

Сьогодні, 3 жовтня, в рамках «АгроЕкспо» розпочався народний «Покровський ярмарок». Дістатися до виставки можна безкоштовним експресом від зупинки «Автостанція №2», який ходитиме кожні десять хвилин.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Дина .Гайворон: Записки из ада
Если вам не понравился наш город'это не значит что нужно его так хаять.В Кировограде тоже не фонтан'а грязи намного…
Саша .ТЕАТР ВУХ "на клумбі"
Скиньте точку в gps. спасибо
Юлия .Частный зоопарк в селе Озера
Подскажите пожалуйста работает зоопарк в августе. Кто ездил?