В Кіровограді триває виставка «АгроЕкспо 2014»

03.10.14, 18:00

Сьогодні в Кіровограді розпочала свою роботу Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо», яка триватиме до 4 жовтня.

Більше 350 компаній агропромислового комплексу з усієї України зібралися в Кіровограді, щоб презентувати свої товари та послуги аграріям.

Спеціально спроектована інфраструктура виставки, наявність критих та відкритих площ для експозицій та полігона для демонстраційних показів техніки в роботі надали учасникам максимально комфортні умови для презентації своєї продукції. Тож, на три дні Кіровоград стане центром сільськогосподарського машинобудування України.

Цього року загальну площу виставки розширено до рекордних для національних аграрних форумів 79 700 квадратних метрів. При цьому:

- виставкова площа склала 39000 квадратних метрів (крита площа – 7000 квадратних метрів, відкрита – понад 32000 квадратних метрів);

- площа парковки для автомобілів - 23 380 квадратних метрів;

- полігон для демонстрації техніки в роботі понад 6 га.

Сьогодні, 3 жовтня, в рамках «АгроЕкспо» розпочався народний «Покровський ярмарок». Дістатися до виставки можна безкоштовним експресом від зупинки «Автостанція №2», який ходитиме кожні десять хвилин.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Клуб "Rasputin Club"
Дякуємо, внесемо правки
Виктория .Ресторація Кропивницьких
Нікому НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!Відвідали невеликою компанією....це ЖАХ!!!Обслуговуючий персонал не компетентний та хамовитий,…
Vitaliy T.Урочище "Каскады"
Мой отец родился в Злынке, последний раз он там был в 70х. Я и не представлял какая там природа! Спасибо большое…