![Розпал акції](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/003347/images/13044/in-text-10661735_289475634595403_4888093633485839304_o.jpg)
Розпал акції
Організований волонтерами - Катериною Гіленко та Олексієм Тітовим, - благодійний розпродаж Garage Sale зібрав у Дворику по вулиці Дворцовій сотні кіровоградців! Сюди можна було як принести речі на продаж, так і прийти та придбати щось корисне, цікаве, смачне та яскраве. У продажі були і одяг, і солодощі, і вироби з паперу та глини, і листівки та тортики. До акції долучилися як пересічні кіровоградці, так і різноманітні заклади - кафе, салони краси, компанії.
![Розпал акції](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/003347/images/13038/in-text-10661735_289475637928736_25905658262055350_o.jpg)
Розпал акції
У програмі ярмарку був безпосередній
розпродаж речей, а також працювала "Творча зона" - там була розважальна програма для
маленьких дітей від студії раннього розвитку «Сонячний зайчик», діяла творча музична
майстерня, вчили робити поробки із серветок та із пластиліну, займалися аплікаціями із
природних матеріалів.
![Майстер-класи для діток](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/003347/images/13036/in-text-1932661_289471931262440_5283326352129648109_o.jpg)
Майстер-класи для діток
Пройшли у дворику і майстер-клас із виготовлення карти України з
гофропаперу, і виготовлення янголів-охоронців для наших бійців, і виготовлення та написання листівок для бійців. Були цікавими майстер-класи від студії «
Мир Креатива» зі
створення куль з тішью – (незамінний елемент декору для свята) та майстер-клас
з виготовлення бутона троянди з паперу та цукерок, не кажучи вже про цілоденний майстер-клас з орігамі
![Євген - майстер орігамі](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/003347/images/13032/in-text-1932661_289471924595774_994025307543907796_o.jpg)
Євген - майстер орігамі
Діяла на ярмарку і "Зона Краси". Тут робили манікюр у патріотичних кольорах та пропонували косметику від партнера заходу - команії "AVON". А у "Солодкій зоні" продавали смачні тортики від партнерів заходу - "
Філіжанка",
кафе "Чорна Кава" та "DvaCoffee". А от кав’ярня "Марракеш" запропонувала гостям каву. Поруч продавали шоколадки від
небайдужих громадян - студентів та викладачів факультету журналістики Педагогічного університету!
![Столик компанії Avon](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/003347/images/13035/in-text-10479066_289472384595728_1760422787571221630_o.jpg)
Столик компанії Avon
Були і творчі виступи - порадували гостей своїм мистецтвом Микола Папуша, Ксенія Чеканова, Ксюша Воробйова та Олексій Козачинський, а також творчий дует віолончеліста та скрипаля та вокальний ансамбль «Вогник»! За результатами продажів було зібрано біля двадцяти тисяч гривень, що перевершило сподівання організаторів і ще раз підтвердило тезу про щедрість і щирість кіровоградців!
![Лімітований випуск патріотичного шоколаду](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/003347/images/13060/in-text-10604648_744600278952103_5408754990733075380_o.jpg)
Лімітований випуск патріотичного шоколаду
130291303013031130321303313034130351303613037130381303913040130411304213043130441306013061130621306313064
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?