​Цікавий буктрейлер створили кіровоградці – і виграли!

26.10.14, 10:00

Ще влітку працівники обласної бібліотеки для дітей імені Гайдара взяли участь у конкурсі буктрейлерів «Відкрий буктрейлером суть книги», який проводила Українська бібліотечна асоціація спільно з видавництвом «Час майстрів».

На конкурс загалом з України було надіслано 33 відеороботи з усіх куточків України. Кіровоградська робота була високо оцінена редколегією видавництва та членами УБА, адже буктрейлер на книгу Юрія Нікітінського «Життя та зазвичайні пригоди Тамарочки Павлівни» увійшов у десятку найкращих і був нагороджений заохочувальним призом від видавництва «Час майстрів»!

Серед цих 10 відеоробіт в соціальних сторінках видавництва «Час майстрів» було оголошено голосування за приз глядацьких симпатій. За результатами якого, перше місце розділили два конкурсанти Маковій Маріанна (обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара) та Овдієнко Лариса (міська центральна бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна м. Олександрія). А особливо приємно те, що ролик Маковій Маріанни - улюблений ролик директора видавництва «Час майстрів» і отримав додаткову нагороду.

- Щиро вдячні всім нашим користувачам, які активно голосували в соціальних мережах та підтримали нас! Запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання і прочитати книгу Юрія Нікітінського «Життя та зазвичайні пригоди Тамарочки Павлівни» та книги видавництва «Час майстрів», які обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара отримала в якості подарунка, - кажуть працівники закладу! А ось і сам буктрейлер:Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…