Добровеличківські діти конструюють роботів

09.01.15, 16:00

Сучасні роботи приходять на допомогу людині в різних галузях: в освоєнні космосу та океану, в охороні здоров’я та громадської безпеки, в рятувальних операціях, в розважальних цілях та ін. Вони являють собою складні механізми і можуть бути зовні схожі на тварин і навіть людей. Є типи роботів, якими управляє програма чи людина. А інтелектуальні роботи здатні діяти самостійно, цілеспрямовано, незалежно від людини.

Вихованці Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, які відвідують гурток «Технічного конструювання» від Комунального закладу "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді”, взяли участь у Конкурсі технічної творчості для винахідників і фантазерів. Діти виготовили та придумали своєму роботові місію, яка спрямована на добрі справи.

Погорілий Денис (7 клас) створив прототип робота «EROZ» (Електронний розвідник-захисник). На думку автора, даний апарат міг би суттєво допомогти військовим у виконанні як наступальних, так і оборонних операцій: обстрілювати противника, доставляти вантажі, допомагати у будівництві укріплень.

Захарченко Денис (6 клас) створив діючу модель робота «UkRoP» (Український робот – партнер). В залежності від потреб, даний пристрій можна використовувати як у мирний, так і у воєнний час. Робот може перевозити вантажі у важкодоступні місця (всюдихід), транспортувати поранених (самохідні ноші із захистом). Використовуючи додаткове обладнання (трал), «UkRoP» може знешкоджувати мінні поля.

Степаненко Юлія (7 клас) запропонувала модель робота-офіціанта «ROFI-1». Місія цього робота тільки мирна: приймати замовлення, розвозити замовлення, збирати використаний посуд та іншу рутинну роботу в кафе чи ресторані. При бажанні власника можливо додаткове оформлення у вигляді логотипів чи реклами.

Чи перемогли у конкурсі юні винахідники, дізнаємось за два тижні, коли на на сайті: http://technic.in.ua/goodrobots/ будуть оголошені результати конкурсу. Проте щиро зичимо добровеличківським школярам перемоги!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!