Хочеш миру - готуйся до війни!

26.02.15, 14:00

Жителі усіх міст та сіл України зараз з великим співчуттям спостерігають в яких умовах мешкають громадяни в східних прифронтових районах України. Дні та ночі минають у підвалах, погребах інших сховищах. Всі ми живемо сподіваннями, що подібне не докотиться до інших регіонів держави, але пам’ятаємо приказку - «Хочеш миру готуйся до війни».

По всій Україні зараз вживаються безпрецедентні заходи безпеки, активізувались роботи в напрямку цивільного захисту, проводяться тематичні навчання, семінари, практичні відпрацювання. Особлива увага керівників державних органів влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів прикута до створення, відновлення укриттів для цивільного населення в підвалах та інших пристосованих приміщеннях.

Роботи в даному напрямку не мало проведено і на території нашого району. 23 лютого голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Забажан інспектували стан підвальних приміщень багатоповерхових будинків міста, по вул. Леніна та вул. Кірова, перевіривши їх готовність для використання в якості укриття у випадку надзвичайних ситуацій. Разом з посадовцями були присутні представники служби порятунку та комунального підприємства. Роботу з упорядкування підвальних приміщень багатоповерхівок було виконано силами працівників КП «НМІМ».

Оцінивши стан проведених робіт очільник району відмітив, що враховуючи наявні ресурси готовність приміщень для використання в якості укриття відповідає вимогам та деякі недоліки необхідно виправити. Але все ж таки будемо сподіватись ховатись в укриттях та практично застосовувати вміння з цивільного захисту нам не доведеться.

надіслав В. ГОНЧАРЕНКО начальник відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи апарату Новомиргородської райдержадміністраціїКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…