​В майстерні Кіровоградської виправної колонії виготовлено шпаківні для Дендропарку

11.03.15, 14:00

Днями, на деревообробній дільниці майстерні Кіровоградської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в області (№6), було виготовлено шпаківні для птахів та передано представникам сектору кримінально-виконавчої інспекції м. Кіровограда для їх розміщення.


В свою чергу, персоналом КВІ, спільно із засудженими, частину шпаківень було прикріплено на прилеглій території установи, а іншу кількість – передано до Дендропарку – одному з найкращих парків в Україні.

Найчастіше шпаківню виготовляють з дерева (годяться будь-які породи деревини, виключаючи хвойні породи через їх сильного аромату). Внутрішні стінки шпаківні повинні бути шорсткими. Це дозволяє птахам чіплятися кігтиками за стінки. Для виготовлення шпаківні застосовують дошки товщиною приблизно 2 см. Це забезпечує достатній температурний комфорт незалежно від погоди на вулиці. Над шпаківнею робиться козирок, який повинен попереду виступати не менше ніж на 5 см для захисту входу від опадів.

Ще до середини ХХ століття птахи були під загрозою полювання на них, то на сьогоднішній день вони зникають від впливу людини на навколишнє середовище.
Саме тому, їх необхідно берегти, охороняти і допомагати їм.

Сподіваємось, що проведений захід нікого не залишить байдужим, а докладені зусилля не будуть марними, і число птахів неодмінно збільшиться.


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!