Вечір української культури

14.03.15, 11:30

Чудовий настрій та бурхливі емоції панували в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка під час вечора української культури, який проведено 11 березня в рамках бібліопроекту «Креативна середа»).

Українська культура багата, різноманітна та цікава, в чому могли переконатися усі відвідувачі заходу. Цього вечора в бібліотеці можна було не лише побачити, почути, почитати, а навіть спробувати створити щось власноруч.

Надзвичайний концерт організували талановиті музиканти міста. Музичні колективи та виконавці Кіровоградського міського будинку вчителя, барди та молоді виконавці влаштували справжній фьюжн стилів та напрямків української музики. Так, музика на вірші Тараса Шевченка вдало поєднувалась із творчістю Скрябіна та Бумбокс. Українські народні пісні перемежовувалися піснями з репертуару Ані Лорак та Арсена Мірзояна.

«Музична» молодь нашого міста – Валерія Гоян, Павло Думайло, Максим Кондратенко, Міша Нідзельський, Катерина Несен, Ксенія Купріненко, Олександра Мішкевич вразили глядачів своєю драйвовістю та енергійністю.

А Ольга Леонова та Андрій Гуржій підкорили своїм емоційним виконанням пісень про Україну.

Особливого українського колориту вечору додали майстрині громадського об’єднання «Єлисаветградській узвіз», що працює при міському будинку вчителя. Їх чудові поробки стали справжньою окрасою заходу.

Також цього вечора усіх підкорили учні Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування. Вони організували дефіле сучасного українського одягу, облаштували «суперову» виставку весняних поробок та провели майстер-клас «Солодка флористика».

Для поціновувачів поезії відбулись голосні читання творів видатної української поетеси Ліни Костенко, якій 19 березні виповнюється 85 років. Біля відкритого мікрофона усі бажаючи мали можливість прочитати улюблені вірші з творчого доробку письменниці.

Захід, що тривав більше 2-х годин, вийшов за межі бібліотеки. Через відчинені вікна музика та вірші лунали на вулиці Дворцовій, привертаючи увагу перехожих, які неодмінно заходили до бібліотеки – побачити все на власні очі.

Переконатися в справжніх емоціях, що вирують ввечорі в бібліотеці зможете і Ви, якщо завітаєте на наступний захід бібліопроекту «Креативна середа», який відбудеться вже 25 березня.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!