​Новомиргородщина зустрічає героїв!

20.03.15, 16:00

Вчора до рідних домівок повернулись перші військовослужбовці Кіровоградщини, у тому числі - Новомиргородскього району, які були мобілізовані майже рік тому та проходили службу на сході України в зоні проведення антитерористичної операції. Володимир Височин з Новомиргорода та Руслан Чиплик з Коробчиного з честю виконали свій військовий обов’язок стримуючи напади агресора на суверенітет та цілісність України.

З приводу повернення земляків в залі райдержадміністрації відбулись урочисті збори на яких були присутні представники влади, громадськість, волонтерський актив району. До демобілізованих військових та громади звернулись керманичі району, які подякували захисникам за їх подвиг та зазначили що для них завжди будуть відкриті двері будь-яких чиновницьких кабінетів, будь-яка їх проблема це проблема влади!

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять про земляків – Євгена Присяжного та Максима Чередника, які загинули на сході державив ході антитерористичної операції.Також під час заходу виступаючі подякували родинам військових за їх витримку та підтримку своїх синів і чоловіків, які воюють за наш спокій, дружині та матері військових керманичі району вручили квіти.Закінчилися урочисті збори на честь поверненняВолодимира Височина та Руслана Чиплика козацьким маршем «Ой у лузі червона калина».

Варто додати що вранці цього дня українських військовиків, всього 57 чоловіків,урочистозустрічали в обласному центрі на площі «Героїв Майдану» представникивлади та громадськості.

надіслав фото і текст - В. ГОНЧАРЕНКО, начальник відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ксюша .Кировоградский главпочтамт
Подскажите,к кому обратиться по поводу задержки посилки Joom.Месяц,уже как находится в Украине.
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!