Олімпійський день здоров’я

20.03.15, 18:00

18 березня в комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» проведено спортивно-масові заходи «Олімпійський день здоров’я».

Захід організовано спільними зусиллями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та Кіровоградського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
У змаганнях із дартсу, дуйболу, стрибках на скакалці, футбольних і баскетбольних вправах та в спортивних естафетах взяли участь 120 учнів вищезазначеного навчального закладу.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали літературу на спортивну тематику від відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та спортивні сувеніри від Кіровоградського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Кіровоградське відділення НОК УкраїниКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!