«Добротворівські» великодні паски передали в зону АТО

10.04.15, 12:00

20 тисяч великодніх пасок передав Благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір» військовослужбовцям, волонтерам, які повезуть їх в зону АТО, та родинам загиблих воїнів.

Зокрема, великодні гостинці отримала громадська організація «Серця матерів Кіровоградщини», а також волонтери з «Кулінарної сотні Кіровоградщини», волонтерські організації з Вільшанки, Новоукраїнки, Бобринця, Компаніївки, військові з Канатового та частини ПП В5509. Крім того, святкові подарунки отримали й пацієнти Кіровоградського військового госпіталю, воїни-афганці, діти-інваліди, якими опікуються волонтери з компаніївської районної ГО «Серце матері».

Перед тим, як відправити паски з Компаніївкив зону АТО, а саме в Рубіжне та Сєвєродонецьк, їх освятив настоятель Свято-Покровського храмуУПЦ КПотець Ігор.

‒ Паска – символ воскресіння і символ життя. Наші воїни, отримавши паску, отримують нагадування про свою сім’ї. Так склалося, що їхніми родинами на деякий час стали їхні загони, батальйони, роти… Вони між собою – мов брати, мов батьки і сини. Хіба це не об’єднує? Нинішнє свято Воскресіння Христового спонукає нас ставати дружнішими, об’єднувалися перед викликами, які поставили перед нами історія, - зазначив отець Ігор.

«Сьогодні на долю українців випали великі випробування, але ми переконанні, що, згуртувавшись, подолаємо їх із Божою допомогою», - переконаний народний депутат Станіслав Березкін.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…