Здоровий спосіб життя і репродуктивне здоров'я

20.04.15, 12:00

Минулого тижня у Знам'янському професійному ліцеї відбувся тренінг для психологів і соціальних педагогів професійно-технічних зкаладів області. Темою тренінгу було виховання здорового способу життя, але фокус цього заняття був на питаннях репродуктивного здоров'я.

"Питання збереження здоров'я надзвичайно важливі для молоді. І в більшій мірі це стосується сфери репродуктивного здоров'я. Особливо, якщо мова йде про молодь, яка навчається в ПТНЗ", - коментує тренер програми «Здоров’я жінок України» Ольга Гріднєва. - "Серед таких учнів чимало сиріт, а сенситивні питання репродукції людини, навіть не всі батьки згодні обговорювати. Що вже казати про опікунів? Звичайно, є позитивні виключення, але як правило, це молодь, яку в цьому сенсі виховує вулиця. І, що найгірше, вуличним міфам вони довіряють більше, ніж обґрунтованій інформації"

Чому тренінг було організовано саме для психологів і соціальних педагогів? Саме вони працюють з молоддю і в такій діяльності вкрай важливі форми роботи. Тут замало просто надати інформацію - навіть найцікавіша лекція не завжди буде сприйматись з довірою. Інша справа - інтерактивні вправии, під час яких учасники тренінгу здобувають певний досвід.

"Дуже сильна вправа, яка демонструє, наскільки легко зконтактувати із нездоровою людиною через друге чи третє рукостискання та піддатися загальному настрою", - діляться досвідом учасники тренінгу.

В багатьох ПТНЗ міста і області тренери програми працюють і безпосередньо з молоддю - в рамках партнерського проекту «Здоров’я жінок Кіровоградщини», що його реалізує Кіровоградський прес-клуб або під час тренінгів, що організовуються окремо.

Довідково: Програма «Здоров’я жінок України» – це п’ятирічна Програма (2011- 2016 рр.) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу.

Мета програми «Здоров’я жінок України» – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…
Вікторія .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
О, дякуємо, Влад! Нам це фото свого часу надали як історичне фото будівлі. Виправимо!
Вікторія .Ресторан «Paradise»
Денисе, це каталог, а не сайт ресторану "Парадіз". Найкраще вам туди зателефонувати