​Студенти інмову зіграли у футбол, щоб зібрати гроші військовим

06.05.15, 14:00

Вперше в історії факультету іноземних мов команди студентів, викладачів та випускників організували благодійний турнір з футболу, метою якого був збір коштів на потреби бійців 3-ого полку спецпризначення м. Кіровограда.

Турнір розпочався з матчів групового етапу, які були зіграні в рідних стінах. За перемогу боролися 4 команди: команда німецького відділення другого курсу, команда перекладацького відділення другого курсу, команда третього курсу та команда випускників і студентів старших курсів. Усього було зіграно 12 матчів. Ігри виявилися щедрими на голи. За весь період було забито аж 126 м’ячів .

Студенти та викладачі факультету не залишилися осторонь. Усі бажаючі могли долучитися до заходу, допомагаючи своїй улюбленій команді збирати кошти для бійців 3-ого полку. За активну участь гравців та їх уболівальників у двотижневому благодійному марафоні були передбачені додаткові бали, які могли покращити турнірне становище команд.

По завершенні двох тижнів студентська рада факультету відкрила скриньку з благодійними пожертвами. За час благодійного футбольного марафону вдалося зібрати підтримку для бійців спецпризначення в сумі2500 грн. 4 травня було зіграно відкритий фінальний матч на штучному полі стадіону «Зірка». У напруженій грі команда випускників та студентів старших курсів перемогла команду перекладацького відділення з рахунком 3:1. Зустріч студентів факультету з бійцями 3-ого окремого полку спецпризначення для передачі зібраних коштів відбудеться у четвер, 7 травня о 12.30 в 610 аудиторії 7-поверхового корпусу.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!