Ukraine Dance Awards: Кіровоградці - серед краших!

07.07.15, 10:00

Цього року на початку липня в Ужгороді підвели підсумки першої Всеукраїнської премії "Ukraine Dance Awards". Це творчий проект аналогів, якого Україна ще не бачила. Протягом року експертна комісія на чолі із заступником голови закарпатського обласного осередку національної хореографічної спілки України Еріком Сачко моніторили досягнення кращих хореографічних колективів у державі за всіма напрямками хореографічного мистецтва, а також хореографів та балетмейстерів.

Кіровоградська делегація на фестивалі
Кіровоградська делегація на фестивалі
Врешті із десяти номінацій чотири (!)отримали представники нашого танцюючого міста - міста Кіровоград. Зокрема, у номінації "Folk колектив року" перемогу отримав зразковий хореографічний ансамбль "Світанок", у номынації "Колектив сучасного танцю року" нагороду отримав акробатичний балет "Три з половиною", у номінації "Викладач року" першим став Станіслав Новак - балетмейстер, педагог-хореограф зразкового хореографічного ансамблю "Світанок", а у номінації "Танцівник року" кращим став Єгор Похиленко - арт-директор кіровоградського акробатичного балету "Три з половиною".

Егор Похиленко, фото - http://7dniv.info
Егор Похиленко, фото - http://7dniv.info
Феєричне дійство відбулось в Ужгородському амфітеатрі, на якому жителі міста насолоджувались чотири годинним концертом, фінальною крапкою якого стало виконання державного Гімну України всіма учасниками та гостями дійства (близько 3000 тис. чол.), який закінчився опівночі! Вітаємо земляків!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!