Хвилююче свято - перший раз у перший клас!

07.09.15, 16:00

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Єлізавета»», за підтримки служби у справах дітей Кіровоградської обласної державної адміністрації привітав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях дитячих будинках сімейного типу Кіровоградської області зі святом 1 вересня!

Під час свята, діти мали змогу гарно відпочити, повеселитися, познайомитись з іншими дітками та знайти нових друзів, отримати масу яскравих емоцій та незабутніх вражень. Свято було насичене іграми, співами, танцями і звісно солодощами та подарунками. На обличчі кожної дитини сяяла щира посмішка радості!

Міжнародний благодійний фонд «Єлізавета» вітає першачків: "Вітаємо вас із початком шкільного шляху! Хай вам щастить!"

Слід зазначити, що такі заходи проводяться вже не вперше. Метою їх є необхідність допомоги дітям. Кожне свято, яке проводить МБФ «Єлізавета» дає можливість таким дітям зрозуміти, що є люди які не байдужі до них. Надати впевненості у собі, дати поштовх до правильного способу життя. МБФ «Єлізавета» висловлює подяку ресторан-кафе «Максим» за підтримку та всім хто приймав участь у цьому святі!

джерело: Прес- служба Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Єлізавета»
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Евгения .Ресторанный комплекс "МIX"
После недолгой паузы заведение снова готово открыться. Микс обновили и приглашают всех на вечеринку в стиле Хэллоуин…
Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…