Вийшла книга «Школа громадської участі для розвитку громади»

10.10.15, 12:00

Довгоочікуване видання 2015 року для кожного громадського активіста - книга «Школа громадської участі для розвитку громади»! Книга Інституту соціокультурного менеджменту у рамках проекту «Школа громадської участі», за фінансової підтримки Ч. С. Мотта, ґрунтоване на теорії розвитку громад та практичному досвіді учасників проекту.

Над створенням книги працювали провідні фахівці, які мають значний досвід в розробці різного роду видань. Практичний матеріал ґрунтується на реальних досягненнях громадських активістів учасників «Школи громадської участі - 1» та «Школи громадської участі - 2» із різних куточків України. Даний досвід може слугувати прикладом соціальної активності в складний для нашої держави час. Книга буде корисна для всіх, хто зацікавлений у розвитку закладів культури, локальних громад та готовий до реальних перетворень.

Відтепер ви можете завантажити електронне видання книги на нашому сайті Також ви маєте можливість безкоштовно отримати книгу «Школа громадської участі для розвитку громади», для цього вам необхідно надіслати на електронну адресу Інституту соціокультурного менеджменту adm.iscm@gmail.com скановану копію листа-запита на бланку вашої організації та підписом керівника з обґрунтуванням використання. Ми обов’язково відправимо вам примірник нашої книги (в межах наявного накладу).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…
Вікторія .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
О, дякуємо, Влад! Нам це фото свого часу надали як історичне фото будівлі. Виправимо!
Вікторія .Ресторан «Paradise»
Денисе, це каталог, а не сайт ресторану "Парадіз". Найкраще вам туди зателефонувати