Спортивний клуб "Борець" підкорює Масляниківку

11.10.15, 14:00
автор фото - Олена Карпенко
автор фото - Олена Карпенко

Кіровоградський спортивний клуб "Борець", який розвиває у нашому місті бразильське джиу-джитсу, влітку відкрив клуб на Масляниківці, де до того часу не було жодного спортивного закладу для дітей чи дорослих. Наразі клубна робота набирає обертів - тут займається вже біля сорока діток - і хлопчики, і дівчатка. Переважно це вихованці школи №33, яка розташована за кілька десятків метрів від клубу.

Євген Скирда
Євген Скирда
Керівник клубу Євген Скирда розповідає, що приміщення досить просторе (вся будівля - біля 400 квадратів), і показує, що вже проведені ремонтні роботи - є роздягальні, душові, велика зала у 140 метрів квадратних для занять, зроблено опалення ( з понеділка включать, щоб було тепло).

До клубу можна приводити діток віком від чотирьох років (клуб діє у приміщенні "Акустика" у центрі міста та біля школи №33 на Масляниківці - сюди ходить маршрутка №116). Що ж стосується дорослих, то тут вікових обмежень фактично немає. Бразильське джиу-джитсу - це той вид спорту, який кожному дає те, що людині потрібно: дозвілля, упевненість у собі, здоровий спосіб життя, нових друзів.

Телефонуйте, щоб дізнатися більше про клуб: 066-238-53-62 (Євген Скирда). І дивіться фото, що їх зробила Олена Карпенко.
  • Євген Скирда

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…