«StrongWave» та Леді Арлет

28.12.15, 14:00

Везіння, наполеглива праця та віра в себе – ось те, що на думку Олександра Коломійця, соліста гурту Леді Арлет, лежить в основі життєвого успіху. Тож, нещодавно відбулося відкриття молодіжного клубу розвитку і духовно-патріотичного виховання StrongWave.

Це спільний проект молодіжного відділу Кіровоградської Єпархії Української Православної Церкви та Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва. Метою діяльності клубу є знайомство молоді з успішними людьми, які власним прикладом зможуть надихнути та зарядити вірою в себе підростаюче покоління. Зараз, коли як ніколи актуальним є свій, український, продукт, у творчої молоді з’явився чудовий шанс на самореалізацію та самовираження.

Першим гостем у рамках цього проекту став Олександр Коломієць – соліст амбіційного і вже доволі успішного гурту, який грає музику у стилі «українського року». Леді Арлет – переможці 2014 року конкурсу молодих виконавців, що проходив на радіо JamFM. У своєму активі хлопці мають 2 кліпи та одразу після новорічних свят випускають дебютний альбом.Ведучій та організатор заходу, протоієрей Діонісій Буренко, назвавгурт королями романтичного року. Слід сказати, що лідер гурту - Олександр Коломієць є також композитором і його пісні виконують - Пара Нормальних, Наталія Могилевська, Реал О, Дантес-Олейник.

Під час зустрічі з кіровоградською молоддю Сашко із захватом розповідає історію свого становлення як музиканта, про співпрацю з відомими гуртами і вражає добротою та легкістю у спілкуванні. Навіть примхливу аудиторію він зміг зчарувати наживо виконуючі власні пісніпід гітару. По завершенню заходу молодь невимушено спілкувалась і фотографувалась із виконавцем. І майже одразу в соціальних мережах почали з’явилися захоплені відгуки відвідувачів, що дає організаторам упевненість в правильності обраного напрямку та подальшому успіху даного проекту.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!