П’ятдесят ВІЛ-позитивних дітей з Кіровоградщини отримали подарунки від Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД»

12.02.16, 18:00

П’ятдесят ВІЛ-позитивних дітей з Кіровоградщини отримали подарунки у рамках проекту «Мрії здійснюються» Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД».

Кіровоградська мережа ЛЖВ поштою отримала 21 подарунок. Від добрих людей було перераховано 27 700 гривень, за які придбали 29 подарунків, серед яких - іграшки, ролики, шкільні сумки та канцелярське приладдя, планшет, письмовий стіл, спортивний куточок, одяг, взуття, санки.

- З 2011 року наша організація є партнером Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД». Ми виступаємо посередниками між благодійниками, які допомагають здійснити мрії, та дітьми, які з нетерпінням чекають подарунків. Усе ж таки у нас є чарівники, які здійснюють мрії ВІЛ-позитивних дітей. Приємно бачити радісні очі дітей та чути слова вдячності від їхніх батьків за нашу спільну роботу в здійснені мрій наших маленьких українців. Від дітей та їх батьків хочу висловити вдячність небайдужим людям, які приєдналися до проекту Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД», за ідею створити для дітей свято, - коментує координатор проекту «Мрії здійснюються» в Кіровоградському регіоні Юлія Чабанюк.

Прес-служба Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації

«Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…