День читаючої родини «Читаю - граю - малюю»

30.03.16, 10:00

Обласна бібліотека для дітей імені Шевченка приваблює хлопчиків та дівчаток не тільки як заклад, в якому можна отримати безліч цікавих книг, а й як місце, де користувачі зустрічаються з друзями.

Так, 27 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у відділі дитячого та сімейного читання Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка пройшов День читаючої родини «Читаю - граю - малюю». Бібліотекарі разом з родинами здійснили подорож у Країну Дитинства. Літературна вікторина для батьків «Калейдоскоп казкових героїв та красунь» переконала малюків, що прочитані в дитинстві книжки запам'ятовуються на все життя.

Але головними героями на святі були діти. Вони з задоволенням відгадували загадки, грали в ігри, малювали та танцювали. А особливо всім запрошеним сподобався танцювальний батл, під час якого маленькі читачі змагалися зі своїми мамами. На завершення заходу працівники бібліотеки разом з громадською організацією подарували найчитаючим родинам книжки.

Всі відвідувачі мали змогу познайомитися та взяти почитати нові книги, які отримала бібліотека напередодні свята.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!