Міс Кіровоград 2016 - Діана Остроухова

07.04.16, 20:40

Кожної весни у Кіровограді агенція "Стиль Моделс" проводить головний конкурс краси міста - конкурс "Міс Кіровоград".

Свято відбувається у рамках Національного Конкурсу «Міс Україна», який вже довгі роки є найпрестижнішим і рейтинговим заходом світу краси нашої країни. Крім того, саме Національний Конкурс "Міс Україна" має право делегувати учасниць на міжнародний конкурс "MissWorld".

У Кіровограді конкурс вже понад десять років проводить агенція «Стиль Моделс». Цього разу свято відбулося сьогодні, 7-го квітня у театрі ім. Кропивницького. І до участі у конкурсі подалося двадцять неймовірно гарних дівчат. До речі, шоу, яке проходило на сцені, зможуть побачити і глядачі каналу "Кіровоград" - команда професійних режисерів, операторів та інших фахіців знімали все свято.


Також протягом кількох тижнів перед конкурсом тривало голосування на сайті "Тусовка", і його переможницею стала Марія Овчаренко. Вона ж отримала титул Друга Віце-міс на кокнурс. Титул Перша Віце-міс отримала Валерія Дударенко, а переможницею конкурсу стала Діана Остроухова!


Генеральним партнером конкурсу став Благодійний Фонд Ярослава Бублика. Стиль учасниць був від Self made group, а макіяж та зачіски робила Олена Стенчикова. Прикраси для дівчат надала компанія Florange, вони ж стали партнерами виходу дівчат у купальниках.

Діана Остроухова, Валерія Дударенко та Марія Овчаренко
Діана Остроухова, Валерія Дударенко та Марія ОвчаренкоКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…
Ольга .Система замовлень і доставки Mister. Am
Добрый день! Мы сеть супермаркетов и хотим предложить интересные условия сотрудничеста. Есть ли ваш e-mail либо…