Ярмарок смаколиків пройшов у Новоукраїнці

07.05.16, 12:00

Яскравий фінальним акордом завершився у Новоукраїнці проект "Здорове харчування - цікаве спілкування!", підтриманий програмою "Активні громадяни" Британської Ради в Україні. Мова про Ярмарок смаколиків, який став частиною вже традиційного для району Єврофестивалю.

Згадуючи проект, варто сказати, що протягом кількох місяців два десятки школярів Новоукраїнської районної загальноосвітньої школи №8, що на Кіровоградщині, знайомилися із основами здорового харчування, вчилися, як зробити свій раціон здоровим та корисним!
Діти взяли участь у цілому ряді майстер-класів і дізналися про проблеми, які стоять перед людством щодо забезпечення харчами, побачили, наскільки різняться стилі харчування в різних країнах світу.
"Діти навчилися пекти смаколики та заварювати правильно чай. А фінальним акордом програми став ярмарок смаколиків, виготовлених власними руками. Він пройшов під час єврофесту у Палаці культури "Ювілейний", на якому були присутні близько 200 чоловік, керівництво міста та району" - розповідає очільник проекту Людмила Талашкевич. За її словами, вартість виробів була символічною, але діти зібрали 350 гривень, які поповнять скарбничку акції "Від серця до серця" і будуть передані на потреби Кіровоградської обласної дитячої лікарні!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!