Марійка Сухонос та Михайленко Софія їдуть на "Золотий птах"
19.05.16, 18:23
Наші дівчатка-Марійка Сухонос та Михайленко Софія отримали перемогу у першому етапі відбору на Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями, який проходитиме у м. Вінниці 26-27 травня 2016 року.
Відбір фіналістів проходив шляхом голосування та оцінювання експертного журі. У результаті було відібрано 20 учасників фінального етапу за двома віковими категоріями:10-16 років (в яку потрпили і дві кіровоградки);17-23 роки ( по 10 осіб у кожній віковій категорії) .
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005978/images/24370/in-text-13275026_964068790373828_517419796_o.jpg)
Тож, побажаємо нашим дівчаткам успіху та перемоги!!
Інформацію надіслала Ельміра Небесна
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?