​Клініка дружня до молоді прийняла екскурсантів

20.05.16, 14:00

У Кіровограді з нагоди Всеукраїнського тижня планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я 18 травня учні ДНЗ “Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг” відвідали з екскурсією Клініку дружню до молоді. Екскурсантів вітали завідувачка Обласного центру планування сім’ї та репродукції людини та акушер-геніколог центру, тренерка з питань репродуктивного здоров’я Анна Гришко.

Молодь побачила, як працює клініка: доступно, безкоштовно, добровільно, доброзичливо, конфіденційно, анонімно та на засадах неосудливого ставлення до відвідувача.

Співробітниці клініки розповіли і показали, куди саме слід звертатися та які спеціалісти надають послуги.

Говорили з молоддю і про збереження репродуктивного здоров’я. Анна Гришко не лише давала фахові поради, але й відповідала на численні питання.

Захід було організовано в рамках проекту "Здоров'я жінок Кіровоградщини" , що його на партерських засадах реалізує НРГО "Прес-клуб реформ" в рамках програми «Здоров’я жінок України».

Програма «Здоров’я жінок України» – це п’ятирічна Програма (2011- 2016 рр.) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу.

Мета програми «Здоров’я жінок України» – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!