У світ літа, розваг і цікавих книжок

05.07.16, 18:00

2 липня у парку відпочинку «Ковалівський» розпочав роботу оновлений літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами».

Цієї суботи відвідувачі парку мали можливість зануритися у літературну мандрівку за твором англійського письменника і, водночас, математика, Льюїса Керролла «Пригоди Аліси в країні чудес». Серед запропонованих заходів були - голосні читання уривків з твору не лише українською мовою, а й мовою оригіналу, вікторина на знання змісту, кросворд та майстер-клас з виготовлення одного з персонажів казки, а саме: створення гусені з паперу.

А наймолодші учасники залюбки розмальовували в яскраві колоьри казкових героїв, яких зустріла Аліса у чарівній країні – Білого Кролика з годинником, який весь час поспішав, Чеширського Кота, що мав неймовірну посмішку, учасників чаювання – Зайця та Капелюшника і, навіть, саму королеву, граючу в крокет.

Діти та дорослі залюбки брали участь у запропонованих заходах і з нетерпінням очікують на зустріч з новою книгою наступної суботи.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…