У світ літа, розваг і цікавих книжок

05.07.16, 18:00

2 липня у парку відпочинку «Ковалівський» розпочав роботу оновлений літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами».

Цієї суботи відвідувачі парку мали можливість зануритися у літературну мандрівку за твором англійського письменника і, водночас, математика, Льюїса Керролла «Пригоди Аліси в країні чудес». Серед запропонованих заходів були - голосні читання уривків з твору не лише українською мовою, а й мовою оригіналу, вікторина на знання змісту, кросворд та майстер-клас з виготовлення одного з персонажів казки, а саме: створення гусені з паперу.

А наймолодші учасники залюбки розмальовували в яскраві колоьри казкових героїв, яких зустріла Аліса у чарівній країні – Білого Кролика з годинником, який весь час поспішав, Чеширського Кота, що мав неймовірну посмішку, учасників чаювання – Зайця та Капелюшника і, навіть, саму королеву, граючу в крокет.

Діти та дорослі залюбки брали участь у запропонованих заходах і з нетерпінням очікують на зустріч з новою книгою наступної суботи.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!