Кіровоградська школа мистецтв - серед 50 кращих в Україні

18.08.16, 16:00

Український центр оцінювання якості освіти склав рейтинг загальноосвітніх закладів за результатами зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, що було проведено у 2015 році. Рейтинг публікується уперше за час проведення зовнішнього оцінювання, пговідомляє osvita.ua.

Найбільше представництво серед ста найкращих навчальних закладів України за показниками ЗНО з української мови мають школи столиці України – 29 навчальних закладів. Серед областей України лідером є Львівська область, яку у топ-100 представляють 19 навчальних закладів.
Івано-Франківська область представлена 6-ма навчальними закладами, Дніпропетровська і Рівненська мають по 5 навчальних закладів у топ-100 українських шкіл за результатами цьогорічного ЗНО.

На одне місце випереджає столичну гімназію Кіровоградський обласний навчально‐виховний комплекс "гімназія‐інтернат‐школа мистецтв", і з 49 місцем потрапляє до елітної півсотні навчальих закладів України. Варто зазначити, що високих позицій досягли у тому числі навчальні заклади з міст, що не є обласними центрами, а серед перших п'яти сотен кращих навчальних закладів - лише одна школа, що не має статусу ліцею, гімназії чи іншого спеціалізованого закладу освіти - середня загальноосвітня школа №32 м. Львова. До речі, Кіровоградський обласний навчально‐виховний комплекс "гімназія‐інтернат‐школа мистецтв" - є єдиним закладом мистецької спеціалізіації, що потрапив до першої сотні.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!