Дошкільнята подарували патрульним жовто-блакитні обереги у вигляді символа миру
19.08.16, 14:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006375/images/main/in-text-14066224_939548896154814_614379832790318062_o.jpg)
Вчора, у рамках місячника безпеки дорожнього руху охоронці порядку завітали до двох із дошкільних закладів міста - " Казкового" i "Незабудки". Інспектори розповіли дітям про основні правила дорожнього руху. Нагадали охоронці порядку і про десять основних правил безпечної поведінки, серед яких: обережно поводитися із незнайомими предметами, зберігати в таємниці інформацію про цінні речі вдома, не розмовляти із незнайомими людьми та не залишати без нагляду особисті речі.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006375/images/25923/in-text-13975420_939548959488141_4836347160897031806_o.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006375/images/25924/in-text-13988189_939548986154805_2505155262259280435_o.jpg)
Наприкінці зустрічі малеча подарувала патрульним поліцейським жовто-блакитні обереги у вигляді голуба, які вони виготовили власноруч. Діти побажали охоронцям порядку доброї вдачі та мирного неба над головою.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006375/images/25925/in-text-14047138_939549029488134_2430171156634965626_o.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?