Дзюдо: Гідний виступ на змаганнях «Юний динамівець»

16.09.16, 16:00

Дзюдоїсти Кіровоградщини гідно відзмагалися у місті Очакові, де 6-8 вересня на спортивній базі «Динамо» Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбувся всеукраїнський відкритий особисто-командний чемпіонат ФСТ «Динамо» України з дзюдо «Юний динамівець» серед юнаків і дівчат 2000-2002 року народження.

Збірна Кіровоградської області посіла п’яте команде місце. Чемпіонами змагань стали кропивничани Вадим Велков (вагова категорія до) 90 кг з обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» та Маким Білінський (73 кг) з комплексної ДЮСШ №3. Друге місце посіла Марина Сагайдак (70 кг) з Маловисківського ДЮЦу «Вись». Її одноклубник Дмитро Гавриленко увазі до 55 кг став третім (на фото крайній праворуч).

Бронзовими медалістами стали також Георгій Корецький (81 кг) з КДЮСШ №3 та Ельнара Некрутенко (63 кг) з ОКДЮСШ «Ніка». Близьким до призового подіуму був вихованець Світловодської комплексної ДЮСШ Кирило Бодюл (66 кг), однак сутичку за третє місце він програв і став п’ятим. До змагань команду готували тренери Сергій нечмоня, Олексій Лоскутов, Володимир Долгіх, Валерій Ханцевич, Леонід і Віталій Топчії.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!