Юніорів запрошують на відкриття квест-кімнати

07.10.16, 14:00

Днями у головному відділенні ПриватБанку, що по вул.Преображенській,26/70 у Кропивницькому, гостинно відкрила двері таємничо-загадкова квест-кімната “Загублені у банку”....

“Відривайтесь від віртуальних ігр та завітайте до нас. З нами цікаво, кретивно та круто, - запрошує усіх юних жителів області Вікторія Заболотна, керівник напрямку ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми пропонуємо вам стати частиною захоплюючого сюжету, разом, командою, вирішувати загадки, шукати підказки і відкривати банківські таємниці, які приведуть до ключа, що ...”.

Усіх кмітливих, допитливих та креативних чекає захоплююча інтелектуальна гра. Квест-кімнати, яких до речі у Кропивницькому уже декілька, — новий вид розваг. Але це не лише інтелектуальна гра, що в майбутньому зменшить залежність людини від комп'ютерних ігор. У такий спосіб можна натренувати увагу, навчити себе дивитись на звичні предмети по-іншому , навчитись грати в команді і перевірити себе на рішучість у екстремальних умовах. А ще - це унікальний шанс для батьків та дітей провести час разом, відчути підтримку та дружнє плече найріднішої людини. Для участі слід зібрати команду не менше 4-х осіб, до складу якої має обов”язково ввійти щонайменш один дорослий учасник. Команда має 60 хвилин на те, щоб розгадати всі загадки, котрі приведуть їх до перемоги.

Для виходу з кімнати зовсім не потрібна велика фізична сила, не має значення зріст чи інші фізичні параметри людини. Головне - це логічне мислення. Учасники, котрі мають картки Юніора, приймають участь у розвагах безкоштовно. Якщо ж Ви не маєте такої картки, не слід засмучуватись. Її можна безкоштовно отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Аби взяти участь у квесті досить звернутись до найближчого відділення ПриватБанку або зателефонувати за безкоштовним номером цілодобової підтримки 3700. Єдина умова участі - наявність будь-якої картки ПриватБанку у батьків і карти Юніра у дітей.

Освітня програма ЮніорБанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Заняття в БізнесШколі доступні будь-якій дитині шкільного віку та цілковито безкоштовні. Щоб стати учасником програми, достатньо подати заявку на сайті juniorbank.uaКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Марія .Ресторація Кропивницьких
Доброго дня. Відвідали даний заклад. Зазвичай коментарі не пишу, але тут дуже хотілось би поділитися. Були невеликою…
Michael G.Цвітне: Гончарство ХІХ-ХХ століття
Мій батько з Цвітної, жив там до війни і мобілізований був Єлісаветградковським райвоєнкоматом на війну. До речі,…
Танюшка .Отель-ресторан "Бегемот"
Заказывали номер по телефону, попросили с удобствами который стоит 500 грн сутки, в итоге при заезде оказалось…