Про права мовою театра

10.12.16, 14:00

Днями у Кіровоградському професійному ліцеї сфери послуг учениці мали змогу побувати і у ролі порушників порядку, і у ролі патрульних. Розповсюджені життєві ституації дівчата "програли" у правовому театрі, а потім, разом із справжніми патрульними поліцейськими проаналізували свої дії та дізнались про правильну поведінку.

Сюжети постановок були такими, які можуть трапитися будь з ким: крадіжка у супермаркеті, розбитий товар, навабні дії з боку охорони магазину - якщо не у ролі прямого фігуранта інциденту, то у якості свідка точно не раз бував кожний.

Права і обов'язки охорони, права покупця - про все це говорили після сценки патрульні. У тому числі і про ситуації, коли поліцію має викликати сам покупець, якого затримує охорона.

Інша історія - нахабна молодь у парку, яка п'є пиво та палить і реакція на це перехожих. Як поводитись із патрулем, на що поліцеські звертають увагу - досить жваву дискусію мали на цю тему. Торкнулись порушення порядку не лише у громадських місцях: дівчата стикаються із "гучними" сусідями у власних будинках також.

Ті, кому не пощастило бути акторками, виступали у якості глядачок, проте тех брадли участь у обговоренні та ставили патрульним питання.

На завершення - традиційні фото і домовленість проводити такі зустрічі регулярно, бо ситуацій, які варто програти спочатку у правовому театрі, щоб потім не "губитися" у реальному житті - чимало.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!