Музейники та авіатори розважали медиків

25.03.17, 12:00

Днями у медичному коледжі ім. Є.Й.Мухіна відбувся концерт, підготовлений меморіальним музеєм М.Л.Кропивницького та самодіяльними митцями Будинку культури «Авіатор» Льотної академії Національного авіаційного університету.

На початку зустрічі завідувач відділом обласного краєзнавчого музею – меморіальним музеєм М.Л.Кропивницького Микола Олександрович Галицький розповів про багаторічну творчу співпрацю колективу музею з медичним коледжем, спільні заходи попередніх років. М.Галицький згадав історію впровадження свята Міжнародного дня театру, його благородну мету, досягнення у патріотичному та естетичному вихованні поколінь українців.

Студенти медичного коледжу познайомилися з пересувною виставкою «Від ярмаркового балагану до мистецтва ХХІ сторіччя», присвяченою історії українського професіонального театру. У художній частині глядачі побачили нову програму, підготовлену учасниками ансамблю театралізованої пісні «Чиста криниця» БК «Авіатор» КЛА НАУ.

Керівник ансамблю Ніна Миколаївна Бредихіна представила учасників ансамблю. Перед молодіжною аудиторією авторка понад трьох десятків книжок виступила з читанням уривків з поем, присвячених корифеям української сцени з власної книги «Женьшеневий кущ».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!