Як учасник АТО заснував власний бізнес

18.07.17, 18:00

Якщо ви втратили роботу і працевлаштуватися знову не вдається, не впадайте у відчай, адже життя на цьому не закінчується! Будьте активними, зважте свої бажання та можливості і спробуйте себе, відкривши власну справу! Саме це радить пан Олександр, колишній безробітний, який за сприяння Долинського районного центру зайнятості започаткував власний бізнес.

Після демобілізації з військової служби, учасник АТО вирішив відразу шукати роботу, звернувся до Долинського районного центру зайнятості. Дізнавшись про послуги, що надає служба зайнятості клієнтам, його зацікавила можливість організації власної справи. Для Олександра, як для людини дієвої, вагомими аргументами щодо прийняття рішення займатися підприємницькою діяльністю стали можливість повної реалізації свого потенціалу та самостійне планування свого майбутнього.

Олександр обміркував бізнес-ідею, порадився з близькими та відкрив власний бізнес – здійснення вантажних перевезень. Отримавши відповідну організаційну, правову та фінансову підтримку служби зайнятості, у червні нинішнього року зареєструвався як фізична особа-підприємець і тепер успішно займається власною справою.

«На сьогоднішній день мій бізнес тільки-но розпочався. Завдяки моїй наполегливості, чіткому плануванню, вважаю, що все буде добре. Але головне – я маю роботу, можливість самореалізуватися та бути матеріально незалежним», – зазначає пан Олександр.

С.Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Долинського районного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…