Загальнонаціональна програма “Турист України”

17.08.17, 12:00

Міністерство економічного розвитку, ПАТ КБ "ПриватБанк", Національна туристична організація та Visa International Service Association підписали меморандум про розвиток туризму в Україні. Результатом цієї співпраці стала загальнонаціональна програма “Турист України”, яка передбачає запуск першого в Європі національного цифрового сервісу для туристів. Платформою для нового мобільного додатку стануть передові технології ПриватБанку.

“Ми запрошуємо усіх підприємців, яким небайдужа рідна Кіровоградщина, які мріють про те, аби наша Степова Елада стала місцем паломництва туристів, до співпраці, - розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградської філії ПриватБанку, - Саме завдяки нашому мобільному додатку кожен турист моживість отримати інформацію про готелі, трансфер, ресторани та кафе, де можна отримати усі послуги на найвищому рівні, з можливістю онлайн-замовлення та сплати послуг картками будь-яких українських банків. І що не менш важливо - матиме доступ до повної інформацію про визначні місця, унікальні природні заповідники місця для відпочинку та туризму в регіоні”.

Завдяки новому онлайн-сервісу, впровадження якого не потребує від держави жодної копійки, туристи зможуть у декілька кліків організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам’ятки; придбати тури й екскурсії. Мобільний додаток “Картка туриста” буде працювати з картками будь-яких українських банків і дозволить економити гроші під час вибору та оплати подорожей по країні, збирати бали за транзакції та відвідані місця й оплачувати нові подорожі.

“Розвиток регіонального туризму дасть поштовх для активізації малого бізнесу, - додає Ростислав Масло, - Завдання ж нашої установи, зробити усе можливе та сприяти популяризації зручних та швидких методів оплати туристичних послуг - безготівкових розрахунків, у т.ч. і через QR-код, який, до речі, ще й стане джерелом отримання інформації про усі туристичні місця. Ми створюємо майданчик для реалізації пропозицій та комунікацій туристичного бізнесу з клієнтами”.

Програма передбачає підключення потенційних партнерів: перевізників, готельних мереж, мережевих туроператорів і турагентів, страхових компаній, мобільних операторів, мереж заправок, ресторанів, клубів, музеїв тощо. У майбутньому українська «Картка туриста» стане доступна й іноземним гостям України.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!