​Понад півсотні людей із особливими потребами здобули нові професії

11.09.17, 14:00

Обласна служба зайнятості всебічно сприяє залученню громадян з інвалідністю до сфери соціально-трудових відносин,надаючи їм широкий спектр соціальних послуг.

Зокрема, за сучасних умов одним із заходів активної підтримки безробітних, у т.ч. з числа осіб з обмеженою працездатністю, є підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці шляхом організації професійного навчання, що, в значній мірі, сприяє прискоренню працевлаштування.

У цьому плані обласна служба зайнятості активно співпрацює з різними навчальними закладами, центрмаи професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та роботодавцями.

Так, упродовж січня-серпня поточного року за сприяння центрів зайнятості 66 осіб з особливими потребами, з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації, проходили професійне навчання.

Слухачі успішно оволоділи професіями та спеціальностями, а саме: машиніста-обхідника з турбінного устаткування, бухгалтера, менеджера, товарознавця, слюсаря з механоскладальних робіт, укладальника-пакувальника, швачки, обліковця, секретаря-друкарки, кухаря, робітника фермерського господарства, електрогазозварника, молодшої медичної сестри, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, продавця продовольчих та непродовольчих товарів та ін.

Загалом навчання безробітних здійснювалося за 34 професіями, спеціальностями та напрямами.

Варто додати, що організовуючи професійне навчання осіб з інвалідністю, використовуються різні види та форми навчання, зокрема підготовка за індивідуальними навчальними планами, навчання на конкретні замовлення роботодавців.

Крім цього, існує поширена практика організації навчального процесу безпосередньо на виробництві, що сприяє кращій адаптації слухачів до умов майбутньої роботи, удосконаленню їхніх професійних знань та навичок. Таким чином навчання відбувалося на 54 підприємствах. В результаті з 66 осіб, які проходили професійне навчання, 60 вже працевлаштовані.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…