Рятувальники спільно з поліцейськими проводять семінари

18.11.17, 12:00

Наразі триває Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого фахівці Служби порятунку та патрульної поліції спільно проводять навчальні семінари з питань безпеки життєдіяльності.

16 листопада такий захід було проведено для школярів навчально-виховного комплексу № 34 – ліцею «Сучасник» та вихованців дошкільного навчального закладу «Берізка», що в обласному центрі. Працівники патрульної поліції розповідали дітям про небезпеки, які приховує в собі вулиця та автодороги. А рятувальники зі свого боку застерігали дошкільнят та учнів щодо нерозважливої поведінки у побутових ситуаціях.

Так, фахівці Служби порятунку нагадали дітям відповідно до їхнього віку правила поведінки вдома та на вулиці: радили не експериментувати з небезпечними предметами, вогнем та запам’ятати алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів – застарілих, часів Другої світової війни, та сучасних вибухівок, що можуть бути замасковані під побутові предмети – іграшки, книжки тощо.

Кращому засвоєнню важливих знань сприятиме поєднання усної інформації про безпеку життєдіяльності та у друкованому вигляді – у вигляді яскравих тематичних листівок, які рятувальники роздали дітям на завершення зустрічі.

Прес-служба У ДСНС в областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!