Смоліно: ​Третє засідання робочої групи

18.04.18, 10:00

Днями відбулося вже третє засідання робочої групи із розробки стратегії розвитку Смолінської об’єднаної територіальної громади.

- Під час засідання ми разом доопрацювали операційні цілі та завдання до них, а також почали процес обговорення та відбору проектів майбутньої стратегії, - розповідаєДенис Абрамов, радник з регіонального розвитку Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування.

За його словами, поки що технічні завдання на проекти подані лише на половину завдань, однак робоча група планує активізуватися та прискоритись, адже процес розробки добігає кінця.

Нагадаємо, що Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування постійно надає інформаційну та консультативну допомогу органам місцевого самоврядування і об’єднаним територіальним громадам на Кіровоградщині з питань втілення реформи децентралізації, створення проектів регіонального розвитку, місцевих фінансів та комунікацій. Якщо представникам ініціативних груп потрібні коментарі, консультації чи навчання (а все це – безкоштовно!) від Центру розвитку місцевого самоврядування, телефонуйте будь ласка за номерами: (0522) 32-02-86 або 095-356-35-98 (щодня у будні з 9.00 до 18.00).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Марія .Ресторація Кропивницьких
Доброго дня. Відвідали даний заклад. Зазвичай коментарі не пишу, але тут дуже хотілось би поділитися. Були невеликою…
Michael G.Цвітне: Гончарство ХІХ-ХХ століття
Мій батько з Цвітної, жив там до війни і мобілізований був Єлісаветградковським райвоєнкоматом на війну. До речі,…
Танюшка .Отель-ресторан "Бегемот"
Заказывали номер по телефону, попросили с удобствами который стоит 500 грн сутки, в итоге при заезде оказалось…