Колишній військовослужбовець відкрив власний бізнес

20.06.18, 16:00

В умовах сучасного ринку праці, для багатьох шукачів роботи самозайнятість – це не лише один із реальних шляхів вирішення питання власного працевлаштування, а й шанс розпочати власну справу – діло усього свого життя та досягти в ній успіху.

Прикладом успішної самозайнятості є історія 37-річного Валерія О., який перебував на обліку як безробітний в Онуфріївській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з 24 листопада минулого року.

За освітою Валерій Іванович кухар, має досвід роботи продавцем-консультантом та продавцем непродовольчих товарів. Крім того, чоловік проходив військову службу в ЗСУ за контрактом в зоні проведення антитерористичної операції (24-й окремий штурмовий батальйон «Айдар»). Після закінчення проходження військової служби за контрактом повернувся до рідного селища.

Протягом тривалого часу центр зайнятості здійснював для нього підбір роботи. За відсутності підходящої роботи, безробітний вирішив спробувати себе у вже знайомому напрямку – роздрібній торгівлі.

Оскільки Валерій О. проживає у відділеному селі, де є тільки один магазин, який не забезпечує попит всього населення, колишній військовослужбовець вирішив, для більш повного забезпечення населення села товарами повсякденного попиту, відкрити магазин. Біля власної оселі, за власні кошти, Валерій Орел збудував кафе-магазин, насичення магазину товаром здійснював за кошти одноразової допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності (ОВДБ).

У своєму магазині Валерій Іванович здійснює продаж, переважно, продуктів харчування. Сьогодні у магазині колишнього безробітного вистачає клієнтів, а іноді в магазині навіть стоїть черга, щоб придбати необхідні товари.

В.Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Онуфріївського районного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!