​Презентація роботодавця – реальна можливість працевлаштування!

30.07.18, 14:00

Серед багатьох заходів, які систематично проводяться у Новоукраїнській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, є семінар «Презентація роботодавця». Мета цього заходу –надати вичерпну інформацію про пропозиції роботи для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самих роботодавців.

Днями такий семінар відбувся з представниками Новоукраїнського відділу поліції, як з одним з ключових роботодавців району, що пропонує велику кількістю актуальних та перспективних вакансій. Начальник сектору кадрового забезпечення Новоукраїнського відділення поліції Андрій Чіпляка повідомив про набір поліцейських до підрозділів ГУПН у Кіровоградській області.

Клієнти центру зайнятості мали можливість детально ознайомитись з вакантними посадами, умовами служби в поліції, обов’язками працівників, рівнем заробітної плати, дізнались про можливість здобуття вищої освіти та про весь пакет соціальних умов та гарантій, які отримують працівники складу поліції.

Захід відвідали близько 20 безробітних. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду, з метою подальшого працевлаштування та можливістю пройти конкурсний відбір. Крім того, особи, які були присутні на заході, і виявили бажання більш детально ознайомитись з умовами та характером роботи, отримали контакти для більш детального спілкування з представниками роботодавця.

Володимир Бокало, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнського районного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Ресторан "VIP-хатинка"
Такие заведения не должны находиться в жилом доме,такое впечатление что тамада и музыка у нас в квартире ,УЖАС,ВЫХОДНЫХ…
Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?
Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…