Створювати мультфільми про вибори власноруч легко і цікаво

25.03.19, 12:00

Створювати мультфільми про вибори власноруч легко і цікаво. У цьому переконалися учні та учениці Професійно-технічного училища №16, що у Малій Висці. Туди, щоб підвищити активність молоді під час цьогорічних Президентських та Парламентських виборів, приїхали із майстер-класом автори та авторки проекту «реАнімація виборців».

- Ми використовуємо анімацію як потужний терапевтичний та мотиваційний інструмент, а створені підлітками мультфільми будуть опубліковані у соціальних мережах ніби як агітаційні матеріали задля активізації молоді, - розповідає координаторка проекту на Кіровоградщина Ольга Гріднєва. За її словами, головна мета проекту – привернути увагу молодіжної аудиторії трьох центральних областей (Полтавської, Черкаської та Кіровоградської) до важливості свідомого голосування із подальшою їх активною участю у виборчому процесі через створення мультиплікаційних фільмів.

Воркшоп із анімації для учнів та учениць у Малій Висці провели експерти столичної студії «Ridni Animation», яку очолює Родіон Шуб. Це вже шостий і поки що останній (до осені, коли пройде ще шість воркшопів) подібний захід – перші п'ять пройшли у Каневі, Золотоноші, Кременчуці та Горішніх плавнях, а також у Знам'янці.

Оскільки молодь належить до тієї вікової групи, яка найбільш прихильно ставиться до демократичного розвитку України, то їх небажання брати участь у політичному житті країни викликає занепокоєння. Серед причин низької участі молоді у районах у виборах можна відмітити недостатню віру юнацтва у важливість їхнього голосу, нерозуміння політичних процесів та відсутність паралелей між тими процесами та життям і добробутом на місцях.

- Молоді у районних центрах бракує інформації про їхні виборчі права, не вистачає впевненості у тому, що їх голос - значущий, а значить тільки через інформування хлопців та дівчат важко замотивувати йти голосувати, - розповідає керівниця проекту Вікторія Талашкевич. За її словами, саме тому організатори прокту вирішили дати молоді в руки «інструмент», який допоможе кожному та кожній відчути, що доля виборів та доля країни - у їхніх руках. Від імені організаторів проекту пані Вікторія щиро дякує керівництву навчального закладу за підтримку та активну участь!


Нагадаємо, що проект «реАнімація виборців» втілює громадська організація «Турбота» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні на теренах Кіровоградської, Черкаської та Полтавської областей. Партнери проекту - громадська організація «Культурний діалог» (м. Кременчук) та громадська організація «Fly Media» (м. Черкаси).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…