Педагоги Кіровоградщини навчилися створювати мультфільми власноруч

12.04.19, 12:00

Сьогодні ніхто не сумнівається, що великий вибір інноваційних технологій допомагає вчителям цікаво, творчо та ефективно організувати навчально-виховну діяльність. Але команда «Team Europe Кропивницький», познайомившись із роботою анімаційної студії «Ridni Animation», вирішила озброїти педагогів Кіровоградщини ще одним унікальним інструментом для розвитку молоді – створенням мультфільмів з пластиліну!

Пластилін – улюблений багатьма з дитинства матеріал для творчості і релаксу. У процесі створення фігурок і дитина, і підліток, і доросла людина розвивають та удосконалюють дрібну моторику, а ще пробують себе у ролях сценариста, режисера, художника-постановника, декоратора. Тому, завдяки підтримці Представництва ЄС в Україні та Коаліції «Рада Експертів», двоє майстрів-аніматорів зі столиці – Тарас Москаленко і Всеволод Гераськін, - провели у Кропивницькому чудовий майстер-клас для педагогів із різних куточків нашої області.

- Основою технології мультиплікації є ідея про розвиток дитини як суб'єкта особистої діяльності. Тому головна мета роботи із дітьми під час створення мультфільму полягає у розвитку їхніх пізнавальних можливостей, - переконана членкиня команди Team Europe Кропивницький» Вікторія Талашкевич.

Під час майстер-класу Тарас Москаленко показав по кроках – від простого до складного, - як створити героїв, сценарій, які можуть бути методи роботи у рамках анімаційної студії, і в результаті присутні створили чотири короткі, але дуже цікаві мультфільми про європейську інтеграцію України.

Переглянути створені мультфільмі можна ось тут – на сторінці Team Europe Кропивницький: https://www.facebook.com/teameuropekr

- Ми дали дуже практичні та прикладні знання, як за допомогою смартфону та затрат мінімуму ресурсів у будь-якій школі Кіровоградщини діти разом із дорослими можуть отримати чудовий інструмент для навчання, - коментує Родіон Шуб, аніматор студії «Ridni Animation».

Авторка фото – Олена Карпенко
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!