Марафон у день виборів: Перша інформаційна сесія

21.07.19, 9:33

Вікторія Талашкевич
Вікторія Талашкевич
Щоразу під час виборів - місцевих, парламентських, президентських - громадська організація "Прес-клуб реформ" проводить інформаційний марафон. Це серія прес-конференцій, під час яких політики та громадські діячі діляться із журналістами інформацією про те, як проходять вибори на Кіровоградщині.

Сьогодні, 21 липня у Прес-клубі заплановано чотири прес-конференції, і перша вже відбулася о 9.00. Наступні будуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а заключна прес-конференція по виборам відбудеться у понеділок 22 липня та почнеться об 11.00. Відкрила Марафон у день Парламентських виборів координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич. Вона привітала присутніх та глядачів, які долучилися до ефіру онлайн, а також поінформувала, що, за словами члена ОВК №99 Євгена Савранського, всі дільниці 99-го виборчого округу відкрилися вчасно. Далі Вікторія передала слово спікерам та спікеркам.


Першою під час Марафону, вже традиційно, виступила представниця громадської організації. Це була Ольга Гріднєва, експертка проекту «реАнімація виборців», що його втілює громадська організація "Турбота" за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Ольга Гріднєва розповіла про перебіг проекту, а також підвела результати конкурсу мультфільмів, що проходив у рамках проекту. Перемогли по кількості переглядів автори мультфільму "Обирай обачно!" із Професійного ліцею сфери послуг у Кропивницькому. Також пані Ольга розповіла присутнім про чат-бота "Помічник виборця", що був створений у рамках проекту. Ви також можете на нього підписатися - просто тисніть на посилання https://m.me/427760384745537?ref=w6620707 - і далі натискайте на кнопку "Почати".


Ольга Гріднєва
Ольга Гріднєва
У рамках прес-конференції виступила також Ірина Коваленко, довірена особа кандидата у народні депутати Олександра Дануци. Вона розповіла, що день виборів почався спокійно і спостерігачі та члени ДВК від цього кандидата не зафіксували наразі порушень на дільницях 99-го округу. Натомість напередодні виборів, за словами пані Ірини, невідомі особи вчилини протиправні дії, розповсюджуючи у День тиші наліпки із зображенням кандидата - наклеюючи їх на свіжопофарбовані двері під'їздів. Це викликало хвилю обурення серед громадян - і також серед штабістів кандидата, адже, як стверджує Ірина Коваленко, жодного відношення до цих дій Олександр Дануца та його команда не має. Пані Ірина повідомила, що штаб кандидата має відео тих, хто поширював наліпки, і їхні дії матимуть наслідки.

Ірина Коваленко
Ірина Коваленко
Третій спікер, який поділився із журналістами враженнями від початку голосування на дільницях округу №99 був кандидат у народні депутати Тігран Хачатрян. Він привітат всіх присутніх із спокійним початком дня виборів, а також згадав про меморандум щодо ведення чесних виборів, ініціатором підписання якого свого часу виступив саме цей кандидат. І хоча, за словами Тіграна Самвеловича, не всі кандидати змогли підписати цей документ, та й не всі далі у процесі виборів поводилися достатньо чесно, його команда намагалася вести агітацію та кампанію загалом максимально прозоро і на позитиві. Тігран Хачатрян сподівається, що так само спокійно і позитивно пройде день виборів і будуть підведені підсумки голосування і сьогодні.

Тігран Хачатрян
Тігран Хачатрян
Наступна прес-конференція у Прес-клубі реформ буде о 12.00 - не пропустіть!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…