Ресторатори запропонують своє бачення реконструкції Козачого острову

28.07.19, 12:00

Наступного року Клуб рестораторів Кропивницького планує подати на Громадський бюджет проект із реконструкції Козачого острову. Про це йшлося під час чергового засідання цієі громадської організації.

Президент Клубу Михайло Антоньєв наголосив, що створення проекту, а потім його втілення у життя, звісно, тривалий процес. У кращому випадку, якщо люди проект підтримають восени 2020 році, реконструкція коштом місцевого бюджету зможе початися у 2021 році.

Наразі Клуб рестораторів збиратиме їдеї стовно того, що саме варто включити у проект реконструкції Козачого острову. Які зони там мають бути? Що варто зробити у першу чергу? На що витратити кошти бюджету найбільш ефективно? Адже у Громадському бюджеті можна подати як малий проект на фінансування розміром 250 тис.грн., так і соціальний проект обсягом до 700 тисяч, або великий проект на фінансування до 1,5 млн.грн.

Якщо маєте ідеї, будь ласка, підписуйтеся на чат-бота Шеф (лінк на чат-бота), і діліться своїми думками та будьте у курсі справи.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ксюша .Кировоградский главпочтамт
Подскажите,к кому обратиться по поводу задержки посилки Joom.Месяц,уже как находится в Украине.
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!