Кіровоградщина посилить протидію епідемії ВІЛ

23.11.20, 13:23

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» та дев’ять партнерських медичних закладів посилюють свою діяльність у протидії ВІЛ-інфекції в рамках проєкту USAID HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині».

- Наша організація четвертий рік поспіль реалізує проєкт HealthLink. Цього проектного року ми активно впроваджуємо свою діяльність у протидії епідемії ВІЛ у місті Кропивницькому, а також в п’яти районах. Ми у спільному тандемі з медичними координаторами працюватимемо над максимальним виявленням людей, які живуть з ВІЛ. Ми закликаємо бути уважнішими до свого здоров’я та проходити тестування. У разі виявлення ВІЛ-позитивного результату допомогу надаватимуть наші соціальні працівники, які мотивуватимуть клієнтів до отримання АРТ-терапії, яка безкоштовна та є гарантією безпечного життя з ВІЛ. Також протягом року ми будемо забезпечувати медичні заклади у якості благодійної допомоги тестами для діагностики ВІЛ, - розповідає координаторка проєкту на Кіровоградщині Катерина Тимошенко.

Спільно з пацієнтською організацією посилять роботу у напрямку протидії ВІЛ – Долинська, Світловодська, Добровеличківська, Новоукраїнська, Кропивницька центральні районні лікарні, ФОП Сергєєв (м. Світловодськ), Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького, Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради, Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради.

Тестування на ВІЛ-інфекцію – це перший крок турботи про власне здоров’я.

Тестування безкоштовне, конфіденційне та безпечне.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок