Захист прав споживачів: як покращити взаємодію між владою, підприємцями та жителями?
П’ять років мораторію на перевірки:
замість використати їх для приведення своєї діяльності до вимог ЄС, малий та
середній бізнес заполонив Україну дешевими товарами китайського виробництва.
Таку думку висловив начальник відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів обласного управління Держпродспоживслужби Сергій Горовой під час круглого столу, присвяченого питанням захисту прав споживачів та взаємодії влади, бізнесу і громади. Майданчиком для обговорення важливих для людей питань виступила обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського.
Так, за недопуск фахівців Служби для перевірки або перешкоджання діям посадових осіб під час її проведення підприємства штрафують на 170 тисяч гривень.
Під час круглого столу також піднімалися питання останніх змін у законодавстві, безпечності харчових продуктів, порушення норм законів про рекламу.
На захід завітали заступник голови обласної ради Вадим Волканов, заступниця директора департаменту економічного розвитку та торгівлі Кіровоградської ОДА Тетяна Шевельова, заступник міського голови Кропивницького Михайло Бєжан, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко, виконавча директорка ГО «Флора» Людмила Шестакова та представники малого і середнього бізнесу нашого міста.
В рамках круглого столу свої нагороди отримали переможці міського конкурсу дитячого малюнку «Молодь тестує якість 2021».
авторка: Лариса Семенова, відділ соціокультурної діяльності
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?