Представники фонду Об’єднаних пожежних Нідерландів завітали у Кропивницький

22.11.21, 16:00

Днями, у рамках робочої поїздки до України засновники фонду Об’єднаних пожежних Нідерландів ван Хоофт Йоганнес Антоній Якобус Марія та Зігенхорн Ерік Губертус Антоній відвідали ГУ ДСНС у Кіровоградській області.

Колеги з Королівства Нідерланди неодноразово відвідували Україну з метою налагодження професійних зв’язків, обміну досвідом, надання різнобічної допомоги та обговорення спільних проєктів. Події останніх років, пов’язані з пандемією, а також масштабні пожежі, стихійні лиха, спонукають до налагодження тісної взаємодії сил цивільного захисту усього світу для подолання надзвичайних ситуацій.

Під час робочої зустрічі з керівництвом ГУ ДСНС в області гості зацікавились порядком діяльності кіровоградського гарнізону, наявним оснащенням, відвідали оперативно-координаційний центр, де їм було продемонстровано принцип дії центру. Також нідерландські колеги познайомились із особовим складом черговогокараулу 1-ї ДПРЧ м. Кропивницький, оглянули пожежно-рятувальний одяг, спорядження, техніку. Ознайомлення з історією становлення сучасної Служби порятунку Кіровоградщини відбулось у пожежно-технічній виставці-музеї Головного управління. В яких умовах навчаються та тренуються українські вогнеборці, почесні гості мали змогу побачити на навчальному пункті АРЗ СП ГУ ДСНС.

Засновники фонду Об’єднаних пожежних Нідерландів відзначили позитивні враження від побаченого, висловили задоволення від рівня професіоналізму українських вогнеборців та запевнили, що будуть всіляко сприяти зміцненню відносин пожежних-рятувальників Нідерландів та України.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…