​Сучасні медіа у часи змін: Як донести свою думку до аудиторії?!

26.08.22, 18:00

У п’ятницю, 26-го серпня у приміщенні освітньо-культурного простору “Кропивницький Гончаренко Центр” відбулася інформаційна зустріч з медіаосвіти для осіб поважного віку на тему “Сучасні медіа у часи змін".

Про що говорити зі своєю аудиторією? Як написати заголовок - опираючись на емоцію чи на інформативність? Для чого і якими методами підтримувати увагу аудиторії у своїх блогах чи подкастах? Про це і не тільки говорили сьогодні з людьми поважного віку говорили у Кропивницькому експерти громадської організації “Прес-клуб реформ” Роман Пикалюк та Дмитро Шульга.

Інформаційний семінар був присвячений обговоренню питань, з чого починати свої тексти чи подкасти, чим завершувати, а також був практикум із написання текстів та надиктовування історій, які придумали та запропонували учасники і учасниці.

Зокрема, Дмитро Шульга допоміг одному з учасників підготувати відгук на вірш Сергія Жадана, який того вразив і презентувати цей аналіз присутнім. Таким чином учасники та учасниці підвищили свій рівень знань з грамотності створення інформаційних та художніх матеріалів, а також щодо блогінгу як такого. Наступна зустріч у рамках цього проекту - у п’ятницю, 2-го вересня і почнеться також о 12.00 у Кропивницькому Гончаренко центрі.

Насамкінець зауважимо, що захід було організовано НРГО “Прес-клуб реформ” у рамках проєкту “Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери”, що реалізується громадським об’єднанням «Суспільство і право» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди учасників заходу не обов'язково відображають офіційну позицію Європейського союзу.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!