Нагальні питання молоді Кіровоградщини – почути, щоб допомогти!
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/010065/images/main/in-text-311698038_8117331335008472_2691085580870438089_n.jpg)
Сьогодні з моніторинговим візитом на Кіровоградщину завітали представники та представниці національного офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Мета приїзду - дослідити нагальні проблеми молоді у Кіровоградський області.
В рамках візиту відбулась дружня зустріч гостей з молоддю, яка представляє різні навчальні заклади регіону та долучена до різноманітних проєктів програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з ЮНІСЕФ.
Зустріч відбулась в просторі Громадський Майданчик «Gogle87», де реалізується багато молодіжних ініціатив. Навіть дві повітряні тривого не змогли загасити полум’я молодіжних ідей, та бесіда була продовжена в укритті.
«Загалом ця зустріч багато векторів на вирішення загальних викликів та питань молоді. Ми сподіваємось, що молодь зі своїми ініціативами буде потужним рушієм змін у регіоні» - Лілія Любомудрова - спеціалістка з розвитку молоді та підлітків ЮНІСЕФ.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?