Небанальна розмова з Вікторією Шкабой
Днями в бібліотеці Чижевського відбулася зустріч з молодою кропивницькою письменницею Вікторією Шкабой. Темою обговорення був дебютний роман Вікторії «Солодко, токсично, туманно» та історія його створення.
В книзі перед нами постає відкрита душа головної героїні – Ліки, яка зазнає токсичних стосунків з коханим чоловіком, поступово відчуваючи згубну дію маніпулятора. Внутрішній світ дівчини – це світ особистості, яка вміє жити з цукровим діабетом, працюючи на улюбленій роботі, бути активною в творчості, кохати і при цьому боротися за власний простір.
Починається роман з того, що студентка філологічного факультету Ліка знайомиться в інтернеті зі старшим хлопцем, що спочатку видається ідеальним. Однак із часом їхні взаємини починають нагадувати американські гірки. Він оточує дівчину увагою і турботою, проте її переслідує постійний страх. Чим більше дізнаєшся про головну героїню, тим більше виникає гострих ситуацій, які тримають в напрузі весь роман.
Під час зустрічі письменниця відверто спілкувалася зі студентами вишів нашого міста і відповідала на запитання: Які три людини найбільше змінили ваше життя? Як виглядають токсичні стосунки зсередини? Чому не можна обірвати їх одним махом? Чи є щось, що ви ніколи не пробачите близькій людині? Якщо б ви могли мандрувати у часі, куди б ви відправились? Коли ви зрозуміли що хочете займатись тим, чим займаєтесь зараз? Коли працюєте над книгою, чи є у вас якийсь талісман, що завжди поруч? Коли ви написали свій перший твір і що це було?
Роман Вікторії Шкабой «Солодко. Токсично. Туманно» читається на одному диханні, не дивлячись на непросту психологічну тему. Днями вийшла з друку друга книга трилогії - «Вглиб Кароліни». Чекаємо на нову зустріч з письменницею та на презентацію, на якій дізнаємось, хто така Кароліна, чи буде щаслива в коханні Ліка та чи впіймають Черевичного маніяка?
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?