​Баркемп “Європейські цінності України”

07.05.24, 19:06

З нагоди Дня Європи команда експертів та експерток “Team Europe Кропивницький” провела сьомого травня для всіх, кого цікавить тема європейських цінностей та ініціатив, інтерактивне обговорення за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Це був захоплюючий баркемп, спрямований на сприяння діалогу про ключові європейські цінності та розширення можливостей містян щодо практичного їх впровадження. Подія об’єднала громадських лідерів та лідерок, людей із бізнесу, студентів і студенток, представників і представниць влади, котрі зібралися в актовій залі Кропивницького професійного ліцею сфери послуг та торгівлі для обміну ідеями.

У часи, коли розуміння та дотримання європейських цінностей є більш важливим, ніж будь-коли, ця подія слугувала платформою для діалогу та навчання. Присутні мали унікальну можливість поставити запитання безпосередньо експертам і експерткам, а також отримати цінну інформацію про європейську ідею та її принципи. Крім того, захід на прикладах продемонстрував практичні підходи до реалізації цих цінностей у громаді Кропивницького.

Доповідачами та доповідачками виступили Катерина Колтунова, заступниця начальника Кіровоградської ОВА, Віталій Останній, начальник управління комунікацій з громадськістю ОВА, Ольга Ковальова-Алокілі, очільниця Регіонального фонду підтримки підприємництва, Олександр Кашлаков, очільник СКЦ “Задзеркалля”, Анастасія Дзюбак, редакторка сайту “Гречка Кропивницький” та Володимир Кравчук, приватний підприємець, бізнес-тренер.

Серед основних моментів заходу була дискусія, зосереджена навколо розвитку молодіжного руху, неформальних освітніх ініціатив, що пропагують толерантність і рівність, а також питання розвитку підприємництва та участі органів місцевого самоврядування у впровадженні європейських цінностей. Через інтерактивну сесію та панельну дискусію учасники та учасниці баркемпу дослідили, як різні ініціативи роблять відчутні зміни в Кропивницькому, надихаючи подібні починання по всій області.

Подія підкреслила відданість Кропивницького діалогу, порозумінню та співпраці, що є основними стовпами Європейського Союзу. Надаючи молоді знання та сприяючи значущим зв’язкам між різними зацікавленими сторонами, місто Кропивницький прагне зробити свій внесок у світліше та згуртоване майбутнє для всіх.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!